Sadzenie cebulek, ikebana i lalki motanki na pikniku

poniedziałek 24 sierpnia 2020
Kiedy: 
  • poniedziałek 31 sierpnia 2020
Gdzie: Radzionków
Ostatni dzień wakacji możecie spędzić relaksując się na pikniku w Śląskim Ogrodzie Botanicznym. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych – warsztatów sadzenia cebulek, lalek motanek, pracy z drewnem i wiele innych.

Piknik z Okazji Zakończenia Wakacji odbędzie się na dużej łące na terenie Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie. Teren ogrodu jest rozległy, dzięki czemu możliwe będzie utrzymanie bezpiecznego dystansu pomiędzy różnymi grupami osób. Warto zabrać ze sobą koc i kosz z przekąskami. W pięknych okolicznościach przyrody będzie można zrelaksować się i poleniuchować na trawie. Dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach: ikebana (japońska sztuka układania kwiatów), lalki motanki, kącik przyrodnika, sadzenie cebulek, malowanie gipsowych figurek i praca z drewnem. Wystąpi również szkolna orkiestra dęta „Allegretto”. Wydarzenie to również świetna okazja do poznania ogrodu.

Piknik odbędzie się 31 sierpnia w godz. 16-19 w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie (łąka na prawo od bramy głównej, ul. Zejera). Wstęp wolny. Szczegóły dostępne na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia