Hegemon vs Juvenia, czyli zakończenie lata z jajem

środa 26 sierpnia 2020
Kiedy: 
  • niedziela 30 sierpnia 2020
Gdzie: Mysłowice
Juvenia Kraków to Mistrz Polski w rugby. Hegemon to drużyna rugby z Mysłowic. W niedzielę stoczą oni ze sobą walkę o zwycięstwo. Ich zmaganiom towarzyszyć będzie piknik rodzinny. Będą dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci, pokaz aut tuningowanych i wiele innych atrakcji.

Mecz rugby pomiędzy Hegemonem Mysłowice a Juvenią Kraków U18 odbędzie się o godz. 13 na Stadionie Rugby w Mysłowicach-Wesołej. Otwarcie bram już o 12. Warto przyjść wcześniej i zająć sobie miejsca, bo wiele będzie się działo w ramach „Mysłowickiego zakończenia lata z jajem".

Pokazy, zabawy i grill

Dzieci z pewnością będą świetnie się bawić na dmuchańcach, a także biorąc udział w rugbowych grach i konkursach. Przy dźwiękach muzyki będzie można obejrzeć tuningowane auta przygotowane przez V.I.P Monster Garage, a także broń, umundurowanie i kamuflaż wojskowy, które zaprezentuje Stowarzyszenie Husaria Śląsk. Będzie też można coś przekąsić i napić się piwa.

„Mysłowickie zakończenie lata z jajem" odbędzie się 30 sierpnia w godz. 12-16 na Stadionie Rugby w Mysłowicach-Wesołej, przy ul. Sportowej 2. Więcej o imprezie przeczytacie na stronie wydarzenia na Fb.

 

Kategoria: Wydarzenia