Koncerty, kino plenerowe i joga w Fabryce Pełnej Wydarzeń

czwartek 27 sierpnia 2020
  • fot. mat. Fabryki Pełnej Życia
    fot. mat. Fabryki Pełnej Życia
Kiedy: 
  • piątek 28 sierpnia 2020 - niedziela 30 sierpnia 2020
Nie macie jeszcze planów na zakończenie wakacji? Podpowiadamy. W tej niezwykłej Fabryce czeka na Was koncert Grabka, spotkanie z muzyką na trawie dla dzieci, kino plenerowe, zajęcia nordic walking i spektakl komediowy.

Fabryka Pełna Życia w Dąbrowie Górniczej na zakończenie wakacji przygotowała wiele atrakcji dla małych i dużych.

Fabryka Pełna Wydarzeń

28 sierpnia o godz. 20 na scenie wystąpi Grabek – multiinstrumentalista, kompozytor, twórca muzyki elektronicznej. Muzyczna będzie również sobota (29 sierpnia o godz.10). Dzieci podczas spotkania z muzyką na trawie poznają lub przypomną sobie przeboje przedszkolaka - „Mam chusteczkę”, „Uciekaj myszko” i „Stary niedźwiedź”. Zajęcia potrwają około godziny. Sobota to także kino plenerowe z filmem „Pavarotti” (godz. 21). Bezpłatne wejściówki będą dostępne online. W razie niepogody seans będzie przeniesiony do Kina Kadr.

Joga, nordic walking i komedia

W niedzielę 30 sierpnia będzie można wziąć udział w zajęciach jogi (godz.10) oraz nordic walking (godz. 11.30). Elżbieta Gębska -  certyfikowany instruktor oraz licencjonowany sędzia Polskiego Zrzeszenia Sędziów Nordic Walking zapozna z prawidłową techniką marszu, podpowie, jak dobrać sprzęt oraz przybliży korzyści zdrowotne tej aktywności. A wieczorem o godz. 20 na scenie wystąpi Impro Silesia w improwizowanym spektaklu komediowym.

Fabrykę Pełną Życia znajdziecie przy ul. Kościuszki 3/101 w Dąbrowie Górniczej. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego.

Kategoria: Wydarzenia