Wyrusz na spotkanie przygód z Tomkiem Sawyerem

piątek 28 sierpnia 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 19 września 2020 - niedziela 27 września 2020
Gdzie: Gliwice
Już we wrześniu premiera spektaklu opartego na znanej i lubianej od pokoleń powieści Marka Twaina. Przeniesiecie się do krainy, w której dzieciństwo nigdy nie mija, a każdy może zostać kapitanem parowca na Missisipi.

„Przygody Tomka Sawyera” to pierwsza w repertuarze Teatru Miejskiego w Gliwicach produkcja na Dużą Scenę dla młodych widzów (od lat 8). To idealna propozycja na rodzinne wyjście do teatru.

Przyjaźń, przygoda i marzenia

Tomek Sawyer i Huckelberry Finn to prawdziwi przyjaciele. Pierwszy nieposkromiony łobuz o złotym sercu, żądny przygód marzyciel, podkochujący się w koleżankach z klasy. Drugi włóczęga z wyboru, sypiający w beczce po rybach, który nie rozumie po co komu pieniądze. Ich przygody, napędzane wyobraźnią zachwycą niejednego młodego widza.

Premiera „Przygód Tomka Sawyera” już 19 września o godz. 16 w Teatrze Miejskim w Gliwicach (ul. Nowy Świat 55-57). Kolejne pokazy odbędą się: 20 września o godz. 16, 24 września o godz. 10, 25 września o godz. 18 oraz 26 i 27 września o godz. 16. Bilety można zakupić na stronie teatru i w kasie Kina Amok (ul. Dolnych Wałów 3).

Kategoria: Wydarzenia