Warsztaty literackie z autorem książek science fiction

poniedziałek 31 sierpnia 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 24 września 2020
Gdzie: Sosnowiec
Jak pisać książki? Kim jest edytor? Na te i wiele innych pytań związanych z pracą pisarza odpowie Michał Cholewa – autor książek science fiction. Uczestnicy warsztatów poznają wszystkie etapy twórczości od pomysłu do wydania dzieła.

Warsztaty literackie dla młodzieży (od 13. roku życia) i dorosłych „Arkana Pisania” odbędą się w Zagłębiowskiej Mediatece w Sosnowcu. Poprowadzi je Michał Cholewa, który przedstawi uczestnikom rzeczywistość pracy pisarza i realia rynku wydawniczego. Uczestnicy warsztatów poznają także najlepsze pisarskie praktyki i narzędzia przydatne w procesie twórczym, dowiedzą się jaka jest rola edytora i ile czasu zajmuje pisanie książek.

Warsztaty odbędą się 24 września o godz. 17 w Sali edukacyjnej Zagłębiowskiej Mediateki w Sosnowcu (ul. Kościelna 1). Udział jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Karta zgłoszeniowa jest do pobrania tutaj. Należy ją przesłać na maila: multimedia.dorosli@biblioteka.sosnowiec.pl lub dostarczyć osobiście do Multimediów dla Dorosłych (Zagłębiowska Mediateka, ul. Kościelna 11, poziom 0, w poniedziałki w godz. 12-20, od wtorku do piątku w godz. 8-20).

Kategoria: Wydarzenia