Baw się w Fabryce Pełnej Wydarzeń

czwartek 3 września 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 4 września 2020 - niedziela 6 września 2020
Koncert Last Robots, zajęcia muzyczne dla dzieci, joga na trawie i wieczór z teatrem – tak zapowiada się weekend w Fabryce Pełnej Wydarzeń. Udział w we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Weekend w fabryce rozpocznie się muzycznie. 4 września o godz. 20 wystąpi Last Robots - prawdziwa legenda krajowej sceny klubowej i elektronicznej. Muzyka, jaką tworzą to mieszanka house oraz disco. W sobotę tradycyjnie o godz. 10 najmłodsi spotkają się z muzyką na trawie. Zajęcia poprowadzi Violin-Di czyli zespół muzycznych zapaleńców tworzących projekty artystyczne, koncerty dla dzieci i warsztaty instrumentalne. Wieczorem od godz. 18 będzie można posłuchać lokalnych dj-ów. Niedziela upłynie pod znakiem rekreacji i teatru: joga na trawie (godz. 10), a wieczorem spektakl „Niedźwiedź i oświadczyny” (godz. 19) w wykonaniu Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej. Zajęcia z nordic walking, które odbywały się w niedziele zostały przeniesione na piątkowe popołudnia (godz. 17).

Fabrykę Pełną Życia znajdziecie przy ul. Kościuszki 3/101 w Dąbrowie Górniczej. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego. W razie niepogody wydarzenie odbędzie się w budynku Warsztatu Fabryki Pełnej Życia.

Kategoria: Wydarzenia