Koncerty i spektakle dla małych i dużych w plenerze

czwartek 3 września 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 5 września 2020 - niedziela 27 września 2020
Gdzie: Chorzów
„Parkowy Wrzesień z Kulturą” to okazja do zobaczenia artystów z Opery Śląskiej, Teatru Rozrywki, Filharmonii Śląskiej i wielu innych instytucji kultury z naszego regionu. Najmłodsi widzowie będą świetnie się bawić m.in. z Koziołkiem Matołkiem i Plastusiem.

Po kilku latach przerwy, teatry i instytucje kultury w kameralnej formie powrócą do przestrzeni Parku Śląskiego. Na scenie w Rosarium będzie można zobaczyć artystów i aktorów z Opery Śląskiej, Teatru Rozrywki, Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego, Filharmonii Śląskiej oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Spektakle, koncerty będą grane w soboty i niedziele, w każdy weekend września. Przedstawienia i animacje dla dzieci będą się rozpoczynały o godzinie 14. Na scenie najmłodsi zobaczą m.in. „Opowieści Wagantów”, „(Nie) Brzydkie Kaczątko”, a także wezmą udział w warsztatach wokalno – tanecznych czy też w koncercie Filharmonii Śląskiej. Wydarzenia skierowane do dorosłych będzie można oglądać od godziny 16.

„Parkowy Wrzesień z Kulturą” startuje już 5 września. Organizatorzy ze względu na warunki atmosferyczne i epidemiologiczne zastrzegają sobie prawo do odwołania wydarzeń. Wstęp na każde z nich jest bezpłatny. Szczegółowy plan znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia