Śmiej się i baw z Niedźwiedziem i Maszą

środa 23 września 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 18 października 2020
Gdzie: Rybnik
Pewnego dnia doszło do niecodziennego spotkania. Mała dziewczynka trafiła do domu groźnego niedźwiedzia. Co było dalej? O tym przekonacie się oglądając spektakl „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?”.

Bajkę o Niedźwiedziu i Maszy zna chyba każde dziecko. Teraz sympatyczną parę będzie można zobaczyć w nowej odsłonie dzięki Teatrowi „Baj Pomorski” z Torunia. Inspiracją dla tekstu Marty Guśniowskiej była rosyjska baśń, w której pojawiła się słynna para. Spektakl jest pełen błyskotliwego humoru, który rozbawi nie tylko dzieci ale i dorosłych.

Humor, przyjaźń i dobra zabawa

Przedstawienie to opowieść o pozornie niemożliwej przyjaźni. Masza – mała dziewczynka, która zgubiła się w lesie trafia do domu groźnego niedźwiedzia, który postanawia ją uwięzić. Aby wyjść na wolność musi spełnić jeden warunek. Jaki?

O tym przekonacie się 18 października o godz. 16 w Domu Kultury Chwałowice w Rybniku (ul. 1 Maja 95b). Bilety w cenie 10 zł dostępne są online oraz w kasie (tel. 32 4216222 w. 39, mail: dkchwalowice.kasa@gmail.com). Spektakl dla dzieci od 4. roku życia.

Kategoria: Wydarzenia