Koncertowo, teatralnie i warsztatowo o środowisku

czwartek 1 października 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 3 października 2020
Gdzie: Katowice
Interaktywny spektakl dla dzieci przybliży najmłodszym temat ochronny środowiska. Ekologiczne warsztaty zainspirują i zapewnią dobrą zabawę. A wieczór zakończy baśniowy folk. Już wkrótce jesienna edycja „Koncertowej ekologii”.

Wydarzenie to spotkanie z muzyką dla środowiska. Spotkanie odbędzie się w Katowicach. „Koncertową ekologię” rozpocznie zabawna teatralna opowieść (godz. 16) dla dzieci. Najmłodsi dowiedzą się jak dbać o środowisko naturalne i poznają wiele przydatnych rzeczy. Po spektaklu nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. Będą gry, zabawy, quizy i ekologiczne warsztaty (godz. 15-16 i 17-18). Chętni będą mogli uwolnić swój głos w tradycyjnych pieśniach z zespołem Kuczeryki (obowiązują zapisy kuczeryki@gmail.com) lub porozmawiać z ekspertami ze Stowarzyszenia Wolnej Herbaty o sprawach zero waste i ekologii na poziomie domu. Wieczór zakończy się koncertem (godz. 18) krakowskiego zespołu Baśnie Zebrane.

„Koncertowa ekologia” odbędzie się 3 października w godz. 14-19 w Miejskim Domu Kultury Bogucice-Zawodzie (ul. Marcinkowskiego 13a) w Katowicach. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Drodzy Czytelnicy! Dziękujemy, że jesteście z nami już 7 lat. Cieszymy się, że mimo różnych utrudnień (jak pandemia), nasz portal wciąż inspiruje Was do rodzinnego spędzania czasu, co prezentujecie na zdjęciach. Z okazji 7. urodzin, nagrodziliśmy aż 7 rodzin! A było z czego wybierać. Sami zobaczcie, jak piękne zdjęcia i uzasadnienia dostaliśmy.

7. urodziny SilesiaDzieci.pl - rozstrzygnięcie konkursu