„Powitanie” - spektakl dla maluszków

środa 7 października 2020
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
Kiedy: 
 • niedziela 11 października 2020
 • niedziela 15 listopada 2020
Gdzie: Gliwice
Teatr najnajowy zachwyci najmłodszych obrazami i dźwiękami, które oddziałując na ich wszystkie zmysły skutecznie wspomogą ich rozwój. W przedstawieniu mogą wziąć udział już półroczne szkraby. Całość dopełni piękna muzyka, grana na żywo.

„Powitanie” to spektakl dedykowany naj-najmłodszym widzom (od półrocznych niemowlaków do 3- latków), który można zobaczyć w Teatrze Miejskim w Gliwicach. Reżyserem jest Bartosz Kurowski znany z realizacji projektów dla dzieci, takich jak „W kole”, cyklu warsztatów „Nie dokazuj!” oraz „Powitanie w teatrze”.

Kształty, obraz i dźwięk

Najmłodsza publiczność wyruszy w teatralną podróż przez rytuały i zwyczaje, które towarzyszą narodzinom dziecka w różnych kulturach. Historia opowiedziana będzie poprzez wykorzystanie różnych kształtów, obrazów i dźwięków. Wszystko dopełni piękna muzyka, grana na żywo na egzotycznych instrumentach, łagodne światło i stonowana scenografia. Dzięki temu maluchy będą czuły się komfortowo i bezpiecznie.

Spektakl „Powitanie” można zobaczyć 11 października o godz. 12 lub 14 oraz 15 listopada o godz. 12 na Małej Scenie Teatru Miejskiego w Gliwicach (ul. Nowy Świat 55). Cena biletów to 25 zł. Bilety można zakupić na stronie Teatru. Czas trwania spektaklu to 35 minut.

Kategoria: Wydarzenia