Zagraj w „Podróż za jeden uśmiech”

środa 7 października 2020
Kiedy: 
  • sobota 10 października 2020
Tolek Banan, Pan Samochodzik, Kot Filemon i inne postacie z bajek będą czekać na Was podczas gry miejskiej „Podróż za jeden uśmiech”. Do rozwiązania będą liczne zagadki, szyfry, a do wykonania pełne śmiechu zadania.

„Podróż za jeden uśmiech” to rodzinna gra miejska zorganizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tarnowskich Górach.

Burza nad miastem

Wydawała się taka sama jak poprzednie – deszcz, błyskawice i grzmoty. Jednak tym razem do Tarnowskich Gór zawitały postacie z bajek m.in. Tolek Banan, Pan Samochodzik, Kot Filemon. Wszyscy są zdezorientowani miejscem i czasem, w którym się znaleźli. Zadaniem uczestników gry będzie odnalezienie bajkowych bohaterów i udzielenie im pomocy. Można biegać, chodzić, jeździć na rowerze. W różnych punktach miasta znajdą się zadania, które trzeba wykonać jak najdokładniej i jak najszybciej. Dla zwycięskich zespołów przewidziano nagrody.

Gra odbędzie się 10 października w Tarnowskich Górach. Start o godz. 11 przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Bolesława Lubosza przy ul. Zamkowej 5. W grze mogą wziąć udział rodziny, pary, grupy znajomych, pełna dowolność (grupy 2-5 osobowe). Udział jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja.

Kategoria: Wydarzenia