Warsztaty kulinarne w kuchni Pana Kleksa

wtorek 13 października 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 17 października 2020
Gdzie: Katowice
Bajkę Pana Kleksa odwiedzi jeden z najlepszych szefów kuchni w Polsce – Krystian Cieśla. Razem z nim dzieci przygotują pyszne, warzywne wrapy ozdobione kolorowymi sosami. Będzie smacznie i kolorowo.

17 października w katowickiej Bajce Pana Kleksa odbędą się warsztaty kulinarne dla dzieci z Krystianem Cieślą. Jego motto w gotowaniu to: „jedyne co nas ogranicza, to nasza wyobraźnia". Wypracował pamięć smakową – dzięki zapamiętywaniu smaków potraw i składników, potrafi je odtworzyć w głowie niczym obraz. Na co dzień jest szefem kuchni w Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Z kucharzem najmłodsi przygotują pyszne, warzywne wrapy. Dzieci poznają również rolę witamin i składników mineralnych. Warsztaty będą połączone ze zwiedzaniem Bajki Pana Kleksa. Najbardziej aktywni uczestnicy mogą liczyć na kolorowe piegi.

Warsztaty odbędą się 17 października o godz. 10, 13 lub 15 w Bajce Pana Kleksa w Katowicach (ul. Porcelanowa 23). Czas trwania zajęć to ok. 40 min. Bilety można zakupić online na stronie Bajki. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Kategoria: Wydarzenia