Filmowy Poranek z Arcykotami

wtorek 13 października 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 18 października 2020
„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Przygody czterech niesfornych kociaków na ekranie kin będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę. Projekcję poprzedzą konkursy i zabawa.

18 października w ramach Filmowego Poranka w kinie Helios najmłodsi zobaczą włoski serial animowany „44 Koty” cz. 3. Opowiada on o perypetiach czterech kocich przyjaciół, którzy zakładają zespół muzyczny. Arcykoty koncertują w garażu, a przy tym przeżywają niebywałe przygody. Koty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń. Tym samym bajka nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów. Na ekranie pojawi się zestaw bajek: „Kosmo, koci astronauta”, „Lampo i szalony wyścig”, „Koty w czerni”. „Pilou-ozaur”, „Bongo na scenie”.

Konkursy, zabawa i łamigłówki

Filmowe Poranki w kinie Helios odbywają się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godz. 10.30. Seanse przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas Filmowych Poranków dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione są też przyciemnione światła, dzięki czemu nawet najmłodsze maluch (od lat 3) mogą bez obaw uczestniczyć w wydarzeniu. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Na dzieci czeka również zabawa – Łamigłówki HelioSówki. Każdy uczestnik poranka otrzyma kartę, na której będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadki i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka odznaka HelioSowki.

„44 Koty” cz.3 będzie można zobaczyć 18 października o godz. 10.30 w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej (C.H. Pogoria, ul. Jana III Sobieskiego 6). Bilety można kupić online. Są w cenie: 16,90 zł (zakup 3 dni przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 18,90 zł (1 dzień przed seansem) i 20,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia