Miłosne fotobudki. Tylko dla zakochanych

poniedziałek 10 lutego 2014
  • Miłosne fotobudki czekać będą na zakochanych 14 lutego w Katowicach i Sosnowcu (fot. materiały prasowe Auchan)
    Miłosne fotobudki czekać będą na zakochanych 14 lutego w Katowicach i Sosnowcu (fot. materiały prasowe Auchan)
Kiedy: 
  • piątek 14 lutego 2014
Rodzice (i nie tylko), którzy w piątek 14 lutego wybiorą się na zakupy mogą wrócić z nich z pamiątkowym zdjęciem. Pod warunkiem, że są bardzo w sobie zakochani.

Już wyjaśniamy w czym rzecz: w dwóch centrach handlowych Auchan w Katowicach i Sosnowcu w piątek pojawią się... miłosne fotobudki. To walentynkowa niespodzianka dla zakochanych, a przy okazji doskonała sposobność do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Jeśli będą towarzyszyły wam dzieci, z pewnością spodobają im się przebrania i rekwizyty, które można wykorzystać szykując się do wspólnej fotografii. Przymierzanie zabawnych okularów, oryginalnych fryzur i fikuśnych kapeluszy, może być świetną zabawą.

Zdjęcie jest bezpłatne (ale trzeba zrobić w galerii handlowej zakupy za min. 20 zł) i do domu zabierzecie dwa egzemplarze.

Miłosne fotobudki staną w piątek 14 lutego w Centrum Handlowym Auchan Katowice przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach oraz w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Będą czynne od godz. 15.30 do 9.30.

Kategoria: Wydarzenia