Halloweenowe warsztaty dla całej rodziny

środa 21 października 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 23 października 2020
  • piątek 30 października 2020
Gdzie: Katowice
Mrożące krew w żyłach eksperymenty, mroczne opowieści, dynie, potwór z komnaty Beboka – to wszystko znajdziecie podczas warsztatów naukowych w Bajce Pana Kleksa. Czeka na Was świetna zabawa, której efekty będą potwornie zaskakujące.

„Straszne warsztaty halloweenowe” w Bajce Pana Kleksa to propozycja na piątkowy wieczór dla całej rodziny. Dzieci wraz z rodzicami wykonają serię doświadczeń w ramach mrocznej opowieści halloweenowej. Nie zabraknie dyń, strachów, potworów czy też pełzających robaków. Uczestnicy poznają również potwora z komnaty Beboka, usłyszą przeraźliwie krzykliwego ducha, wrzucą straszliwe przyprawy do kociołka czarownic.

Haloweenowe warsztaty naukowe odbędą się 23 i 30 października o godz. 19 i godz. 20.30 w Bajce Pana Kleksa (ul. Porcelanowa 23) w Katowicach. Czas trwania zajęć to 60 min. Bilety w cenie 35 zł (normalny), 25 zł (ulgowy) można kupić tutaj

Przypominamy o zabezpieczeniach, które stosowane są w Bajce m.in. kamera termowizyjna, lampy UV-C, ozonatory powietrza, mobilne oczyszczacze powietrza. 

Kategoria: Wydarzenia