Wyrecytuj wiersz i zostań aktorem

poniedziałek 2 listopada 2020
Kiedy: 
  • poniedziałek 2 listopada 2020 - piątek 11 grudnia 2020
Gdzie: Internet
W czasie epidemii koronawirusa wielu osobom doskwiera brak kontaktów z innymi ludźmi. „Spotkanie” to okazja do utopienia smutków, wirusowych frustracji w poezji. W wirtualnym konkursie recytatorskim możecie wygrać m.in. rolę w spektaklu Teatru Miejskiego w Gliwicach.

„Spotkanie” to temat konkursu recytatorskiego Teatru Miejskiego w Gliwicach. Co zrobić aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy wybrać wiersz, który będzie nawiązywał do tematu „spotkania” i nagrać jego recytację np. telefonem. Nagrany filmik należy wstawić na swoim profilu z oznaczeniem w poście Fb strony Teatr Miejski w Gliwicach oraz tagiem #tmgspotkanie. Post z wideo musi być ustawiony jako publiczny.

Najlepsze recytacje zostaną nagrodzone. Zwycięzca weźmie udział w spektaklu Teatru Miejskiego w Gliwicach, jako aktor – statysta do końca 2021 roku. W poetyckiej rywalizacji mogą wziąć udział mieszkańcy województwa śląskiego od 7 lat.  Zgłoszenia przyjmowane są do godz. 23.59 - 11 grudnia. Regulamin i szczegóły konkursu znajdziecie na stronie Teatru

Kategoria: Wydarzenia