Bajkarium – rodzinne warsztaty online

piątek 6 listopada 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • środa 11 listopada 2020
Gdzie: Internet
„Bajkarium - prof. Kleks i tajemniczy pokój temperatur" to rodzinne warsztaty online, podczas których dzieci będą aktywnie uczestniczyć w eksperymentach z profesorem Kleksem i doktorem Paj-Chi-Wo! Wykorzystają do tego celu przedmioty i produkty dostępne w domu.

Zajęcia online z profesorem Kleksem i doktorem Paj-Chi-Wo, to doskonały przepis na wolne, jesienne popołudnie dla całej rodziny. Zamieńcie domowe stoły na małe laboratorium i przenieście się do fascynującego świata nauki i zabawy.

Ile waży powietrze i jak mieszają się barwniki

Zobaczycie doświadczenia związane ze zmianami temperatury (zimno-ciepło). Sprawdzicie, jak rozpuszczają się związki w niskich i wysokich temperaturach, a jak mieszają się barwniki. Dowiecie się też, jak szybko można schłodzić ciecze domowym sposobem. Zobaczycie, ile waży powietrze oraz czy możemy zgasić płomień świeczki, jeśli stoi przed nią przeszkoda?

Tutaj znajdziecie listę produktów i przedmiotów, które przydadzą Wam się podczas warsztatów:

Bilet dla całej rodziny kosztuje 19 zł . Do nabycia w zakładce „CO JEST GRANE” na www.bilety.bajkapanakleksa.pl Transmisja na żywo odbędzie się w zamkniętej grupie na FB. Link do niej otrzymacie mailowo od razu po zakupie biletu.

Warsztaty online odbędą się 11 listopada o godz. 17. Będą one nadawane prosto z Bajki Pana Kleksa w Katowicach.

 

Kategoria: Wydarzenia