Familijne pokazy filmów krótkometrażowych

piątek 6 listopada 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 7 listopada 2020 - niedziela 8 listopada 2020
Gdzie: Internet
To przedsmak festiwalu filmowego - Ale Kino! W tym roku najstarszy w Polsce Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza odbędzie się niemal całkowicie online. Zobaczcie, co czeka na Was w najbliższy weekend.

Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! zawita na ekranach telewizorów, telefonów, komputerów między 29 listopada a 6 grudnia.

Rozgrzewka przed Ale Kino!

7-8 listopada widzowie będą mogli wziąć udział w familijnych pokazach filmów krótkometrażowych. W sobotę Ale Kino! z dreszczykiem - „Szanowny Panie Burton i inne krótkie filmy”. To zaproszenie do świata tajemnic i grozy, gdzie nic nie jest takie, jakie się wydaje na pierwszy rzut oka. Seans dedykowany jest dzieciom od 14 lat. Z kolei w niedzielę Ale Kino! Eko - „Pod koronami drzew i inne krótkie filmy”. Zestaw to zbiór opowieści o ekologii i więzi człowieka z naturą. Filmy przeznaczone są dla dzieci od 8. roku życia.

Seanse odbędą się na stronie Ale Kino! Bilety na każdy pokaz kosztują symboliczną złotówkę. Bilety będą do nabycia na stronie festiwalu. Seanse rozpoczynają się o godz. 17 i będzie można je oglądać do godz. 21.

 

Kategoria: Wydarzenia