Weź udział w urodzinach Bajki Pana Kleksa

poniedziałek 23 listopada 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 28 listopada 2020
Gdzie: Internet
Bajka Pana Kleksa obchodzi swoje 1. urodziny! I choć jest tymczasowo zamknięta w związku z sytuacją w kraju, nie zamierza się poddawać i zaprasza do wspólnego świętowania online. Na dzieciaki czekają eksperymenty, tańce i warsztaty upcyklingowe.

Urodziny Bajki zapowiadają się naprawdę ciekawie. Naukowcy wciągną dzieci w wir eksperymentów, bajkowi animatorzy i aktorzy zapewnią sporo ruchu w rytm największych hitów z filmów o panu Kleksie, a artyści zadbają o magiczną oprawę, tworząc razem z uczestnikami prezenty w oparciu o ideę upcyklingu. Nie zabraknie oczywiście Profesora Kleksa, Wielkiego Elektronika, Doktora Paj-Chi-Wo czy Królowej Aby.

Wyjątkowi goście

Do występu na żywo zaproszono wielu gości m.in. Krystiana Cieśla- szefa kuchni Rezydencja Luxury Hotel, Party Masters Kids, Bogusława Ziębowicza z Vinylhouse oraz naukowców z Politechniki Śląskiej, ŚUM czy ASP w Katowicach.

Aktywne, bajkowe świętowanie

- Gwarantujemy świetną zabawę na żywo bez wychodzenia z domu dla całej rodziny. Nasze urodziny będą przeglądem tego wszystkiego co najlepsze wydarzyło się w Bajce w minionym roku. Najważniejsze jest to, że widzowie z dziećmi nie będą biernie oglądać, a aktywnie w nich uczestniczyć – mówi Grzegorz Pietraszewski, współtwórca Bajki.

Zabawa online

Uczestnicy otrzymają wcześniej specjalną listę produktów/przedmiotów dostępnych w każdym domu, tak by bawić się wspólnie z gospodarzami. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w zamkniętej grupie na FB. Bilet dla całej rodziny kosztuje 24 zł. Wszystkie osoby, które go zakupią otrzymają również w prezencie rodzinną wejściówkę na interaktywne „Mikołajki z Panem Kleksem online”, które odbędą się 6 grudnia o godz.18. Więcej informacji znajdziecie na stronie Bajki, a także na stronie wydarzenia na Fb.
Kategoria: Wydarzenia