Filmowe podchody na mikołajki

wtorek 1 grudnia 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 6 grudnia 2020
Gdzie: Katowice
Rodzinny spacer, wspólna zabawa w kino, spotkanie z aktorami teatralnymi, emocje, atrakcje, a na koniec – Mikołaj z prezentami. Tak zapowiada się gra miejska z Kinem Kosmos, Światowid i Teatrem Śląskim.

Wydarzenie rozpocznie się przed Kinem Światowid, gdzie uczestnicy wylosują temat swojego filmowego zadania, otrzymają mapę spaceru i niezbędne wskazówki. Po drodze odwiedzą miejsca, które przybliżą ich do osiągnięcia celu i spotkają aktorów Teatru Śląskiego, którzy pomogą w realizacji zadania. Na mecie przed Kinem Kosmos na wszystkich będzie czekał Mikołaj, który najmłodszym wręczy upominki.

Gra odbędzie się 6 grudnia w godz. 11-13 przed Kinem Światowid w Katowicach (ul. 3 Maja 7). Opłata rejestracyjna wynosi 5 zł od rodziny. Bilety są do kupienia tylko online. Filmowa.net W trosce o bezpieczeństwo obowiązują zapisy (m.debniak@kosmos.katowice.pl) na konkretną godzinę, ilość miejsc jest ograniczona. Dodatkowo, dla uczestników wydarzenia, za okazaniem elektronicznego biletu, w kawiarni Bez Cukru przy BWA będzie czekała zniżka 20-proc. na wszystkie napoje.

Kategoria: Wydarzenia