Kolędowa noc - spektakl dla rodziny

środa 9 grudnia 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 26 grudnia 2020
Gdzie: Internet
„Kolędowa noc” to przedstawienie szopkowe, które w humorystycznej konwencji opowiada historię Bożego Narodzenia. Sam Pan Bóg, w trosce, by nie zapomniano czym są święta, zsyła na Ziemię dwa, nieco szalone anioły, które przybliżą dzieci tę historię.
Wszystko zaczyna się od stworzenia świata i pierwszych ludzi na Ziemi - Adama i Ewy. Nagle w raju pojawia się podstępny wąż, który namawia do zjedzenia zakazanego owocu. Jak akcja potoczy się dalej – my, dorośli wiemy, ale dzieciom warto ją przybliżyć, by Gwiazdka nie kojarzyła się jedynie z choinką i prezentami.
Opowieść jest przeplatana kolędami i pastorałkami. Na scenie pojawiają się piękne, utrzymane w stylistyce ludowej, tradycyjne szopkowe lalki.
 
Spektakl będzie dostępny na kanale YouTube 26 grudnia od godz. 12.30 do 16. Więcej o przedstawienu przeczytacie na stronie wydarzenia na Fb.
 
Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Nie macie pomysłu, jaki prezent pod choinkę wybrać dla pociechy? Co powiecie na kreatywne zabawki zaprojektowane we Francji? W zależności od zainteresowań dziecka, znajdzie się coś dla małego artysty, stylisty, naukowca, a nawet detektywa.


 

Prezenty pod choinkę prosto z Francji