Ferie z teatrem

wtorek 22 grudnia 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 11 stycznia 2021
  • piątek 15 stycznia 2021
Gdzie: Internet
Ciekawą propozycją na ferie są bezpłatne warsztaty z teatrem Ateneum. Dzieciaki spędzą twórczo czas poznając sztukę aktorską. Nie zabraknie zabaw plastycznych i tworzenia ciekawych opowieści. Zajęcia będą odbywać się online. Obowiązują zapisy.

Warsztaty Śląskiego Teatru Lalki i Aktora Ateneum będą inspirowane wybranymi odcinkami słuchowiska „Oskar i rzeczy”. Uczestnicy będą poznawać tajemnicę otaczających ich przedmiotów. Zajęcia połączą aktorstwo, zabawy z plastyką i ciekawe opowieści.

Ferie z Oskarem

To propozycja dla indywidualnych uczestników w wieku 6-9 lat. Dzieciaki podczas zajęć stworzą teatr i zrealizują artystyczne eksperymenty z wykorzystaniem zwykłych przedmiotów. Rodzice lub opiekunowie muszą zadeklarować uczestnictwo dziecka w całym cyklu. Warsztaty poprowadzi Anna Nowak - instruktor teatralny, animator kultury, arteterapeuta. Zapisów można dokonać tutaj.

Zajęcia będą odbywać się codziennie: od 11 stycznia do 15 stycznia w godz. 9-11. Teatr ma również propozycję podobnych spotkań online dla grup zorganizowanych (10-25 osób). Warsztaty będą odbywać się w tych samych dniach, ale w godz. 11.30-12.30. Zapisy dla grup za pomocą maila:  edukacja@ateneumteatr.pl. Wszystkie spotkania zostaną zrealizowane za pomocą programu ZOOM. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb Śląskiego Teatru Lalki i Aktora Ateneum.

Kategoria: Wydarzenia