Imaginarium i kolorowe stworzenia w Muzeum Śląskim

środa 30 grudnia 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 7 stycznia 2021
Gdzie: Internet
Zajęcia online na wystawie Antoniego Toborowicza „Imaginarium” to ciekawa i twórcza propozycja na ferie. Podczas warsztatów dzieci przeniosą się do świata kolorowych, fantastycznych stworzeń.

„Kto widział różowe jelenie, czyli ferie w Muzeum Śląskim” skierowane są do dzieci w wieku 6-9 lat. Odbędą się w formie online na wystawie Antoniego Toborowicza „Imaginarium”. Dzięki nim najmłodsi wejdą w świat kolorowych, fantastycznych stworzeń, posłuchają baśni, a na koniec zrobią figurki zwierząt z plasteliny i patyczków. Przewidywany czas zajęć to około 30-40 minut.

Warsztaty odbędą się na platformie Microsoft Teams. Bilety w cenie 7 zł będą dostępne w sprzedaży od 1 do 5 stycznia (do godz 12), na stronie muzeum. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. archiwum zdjęć na Fb kolejki

W ferie zimowe obsługa stoków jest zabroniona, ale wyciągi i koleje linowe mogą działać. W naszym regionie możecie skorzystać m.in. z Kolei Linowej Szyndzielnia, Czantorii, Elki w Parku Śląskim czy wjechać na Skrzyczne. Sprawdźcie szczegóły.

W ferie kolejki linowe będą czynne