Gra miejska z okazji Trzech Króli

wtorek 5 stycznia 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • środa 6 stycznia 2021
Gdzie: Katowice
W tym roku z powodu pandemii nie odbędzie się popularny orszak Trzech Króli w Katowicach. Jednak to nie oznacza, że nic nie będzie się działo - będzie można wziąć udział w grze miejskiej. Na uczestników czekają zagadki i łamigłówki, które doprowadzą ich do żłóbka.

Gra miejska odbędzie się w przestrzeni śródmieścia Katowic. Uczestnicy będą rozwiązywać zagadki, które wyznaczą trasę do żłóbka dla docierających do miasta Trzech Króli.

Rodzinna zabawa

Udział w grze jest bezpłatny. Wystarczy smartphone z dostępem do internetu. Na stronie gry uczestnicy znajdą pytania, a do odpowiedzi wykorzystają wskazówki i elementy znajdowane w realnym świecie. W zabawie mogą wziąć udział całe rodziny. Osoby młodsze niż 14 lat mogą brać udział jedynie pod opieką rodzica (opiekuna prawnego).

Gra odbędzie się 6 stycznia w Katowicach. Rejestracja prowadzona jest do godz. 8 (6 stycznia) na stronie Orszak Trzech Króli. Przewidywany czas gry to około 1,5-2 godziny. Grę trzeba ukończyć przed zmierzchem „inaczej nie będzie możliwe rozwiązywanie wskazówek, dlatego nie polecamy rozpoczęcia po godz. 14” - informują organizatorzy.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. archiwum zdjęć na Fb kolejki

W ferie zimowe obsługa stoków jest zabroniona, ale wyciągi i koleje linowe mogą działać. W naszym regionie możecie skorzystać m.in. z Kolei Linowej Szyndzielnia, Czantorii, Elki w Parku Śląskim czy wjechać na Skrzyczne. Sprawdźcie szczegóły.

W ferie kolejki linowe będą czynne