Ferie z duchami

środa 13 stycznia 2021
  • fot. archiwum zdjęć na Fb Zamku w Ogrodzieńcu
    fot. archiwum zdjęć na Fb Zamku w Ogrodzieńcu
  • fot. archiwum zdjęć na Fb Zamku w Ogrodzieńcu
    fot. archiwum zdjęć na Fb Zamku w Ogrodzieńcu
Kiedy: 
  • środa 13 stycznia 2021 - niedziela 17 stycznia 2021
Gdzie: Ogrodzieniec
Zwiedzanie zamku jeszcze nigdy nie było tak wciągające. W okresie ferii po ogrodzienieckiej warowni będą błąkać się zjawy, duchy dawnych właścicieli. Na tych, którym uda się je zobaczyć i zrobić zdjęcie, czeka nagroda.

Codziennie podczas ferii na Zamku w Ogrodzieńcu będą pojawiać się duchy (przez jedną godzinę). Zawsze będzie to inna pora dnia. Zjawy mogą się ukazywać w różnych częściach warowni. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte. Do zabawy wystarczy telefon. Zdjęcie napotkanego ducha należy umieścić na Instagramie z hasztagiem #feriezduchami. Na zwycięzców czekają nagrody m.in. zaproszenia na legendarne wieczory z duchami i wejściówki na zamek.

Zamek Ogrodzieniec w czasie ferii jest czynny w godz. 10-15. Ceny biletów to 10 zł – ulgowy i 17 zł normalny. Otwarcie zamku uzależnione jest od warunków atmosferycznych (oblodzenia, duże opady śniegu). Informacje znajdziecie na stronie zamku

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. archiwum zdjęć na Fb kolejki

W ferie zimowe obsługa stoków jest zabroniona, ale wyciągi i koleje linowe mogą działać. W naszym regionie możecie skorzystać m.in. z Kolei Linowej Szyndzielnia, Czantorii, Elki w Parku Śląskim czy wjechać na Skrzyczne. Sprawdźcie szczegóły.

W ferie kolejki linowe będą czynne