Co robią kina, gdy są zamknięte?

czwartek 21 stycznia 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 21 stycznia 2021 - środa 27 stycznia 2021
Gdzie: Internet
Z powodu pandemii kina nadal są zamknięte. Tęsknicie? My bardzo, dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie Instytucji Filmowej Silesia Film. Na zwycięzców czekają nagrody. Liczy się pomysłowość, kreatywność i wyobraźnia.

Kina Silesia Film choć są zamknięte, nie próżnują i czekają z niecierpliwością na ponowne otwarcie. Kosmos  pucuje wykładziny, Światowid wymienił fotele, a w Rialto słychać łomot i wiercenie. Po przerwie sale będą piękniejsze i wygodniejsze.

Konkursowa zabawa

Co jeszcze robią kina, gdy są zamknięte? Może Janosik chodzi na górskie spacery, a raciborski Bałtyk urządza sobie spływ kajakowy? Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej, w dowolnej technice, odpowiadającej na pytanie: „Co robią kina, gdy są zamknięte?”. Możecie w swoich pracach wykorzystać kolorowanki z kinami IF Silesia Film.

Zwycięskie prace Instytucja Filmowa Silesia Film nagrodzi drobnymi upominkami.

Zdjęcia prac, z imieniem i wiekiem autora, można przesyłać do 27 stycznia na adres mailowy: m.debniak@kosmos.katowice.pl. Regulamin konkursu znajdziecie na stronie Kina Kosmos. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 4 do 10 roku życia. Ogłoszenie trzech zwycięskich prac odbędzie się na profilu na Fb Kina Kosmos dla dzieci 1 lutego.

Kategoria: Wydarzenia