Finał WOŚP na rynku

poniedziałek 25 stycznia 2021
  • fot. mat. UM Gliwice
    fot. mat. UM Gliwice
Kiedy: 
  • niedziela 31 stycznia 2021
Gdzie: Gliwice
Stoiska z łakociami, gadżetami, muzyka i światełko do nieba. Tak będzie wyglądał tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na gliwickim rynku. A wszystko w formie rodzinnego spaceru, z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia pod hasłem: „Finał z głową”. W tym roku Fundacja zakupi sprzęt dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Rodzinny spacer

Z powodu pandemii finał będzie wyglądał inaczej. Na gliwickim rynku od godz. 13 do 21 będzie można wziąć udział w rodzinnym spacerze. Na odwiedzających będą czekać stoiska z łakociami, gadżetami oraz namioty prezentacyjne wybranych organizacji pozarządowych i Politechniki Śląskiej. Będzie można zrobić sobie selfie przy specjalnie przygotowanym banerze oraz zostawić wiadomość dla WOŚP. Finał będzie przebiegał w rytm muzyki, którą będzie puszczana z okien Stacji Artystycznej Rynek. Nie zabraknie również licytacji gadżetów. O godz. 20 zabłyśnie światełko do nieba.

„Nad wszystkim czuwać będą licencjonowani ochroniarze, zachowane zostaną bezpieczne odległości, każdy będzie mógł zdezynfekować ręce” - informuje Urząd Miasta. Należy pamiętać o zasłanianiu ust i nosa maseczką.

Kategoria: Wydarzenia