Randka z kinem

wtorek 9 lutego 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 13 lutego 2021 - niedziela 14 lutego 2021
Po długiej przerwie nareszcie można wybrać się do kina. Co powiecie na randkę w kinie? Z przyjaciółmi, z bliskimi, z ukochaną osobą – walentynkowe propozycje filmowe przygotowały dla Was kina Instytucji Filmowej Silesia Film.

W Kinie Kosmos w Katowicach wspólne świętowanie zaczyna się już w sobotę - 13 lutego i potrwa do niedzieli 14 lutego. W repertuarze dwa przedpremierowe pokazy filmowe: „W co grają ludzie” - fińska, słodko-gorzka komedia o pokoleniu obecnych trzydziestolatków oraz inspirowany bestsellerową powieścią Jacka Londona dramat „Martin Eden” czyli rozgrywająca się w pięknym Neapolu historia wielkiej miłości wpisana w niepokoje społeczno-polityczne. W Kinoteatrze Rialto będzie można zobaczyć cieszącą się ogromną popularnością francuską komedię romantyczną - „Poznajmy się jeszcze raz”. W Światowidzie zakochani zobaczą prosto z oficjalnej selekcji festiwalu w Cannes – przedpremierowy pokaz filmu „Weselny toast”, a wieczorem kino grozy - „Czarownica miłości” (kadr z filmu widoczny na zdjęciu). W żywieckim Janosiku po południu odbędą się Walentyny na wesoło z „Palm Springs”, a wieczorem film o młodej wiedźmie „Czarownica miłości”. Kolejną propozycją są walentynki w Kinie Bałtyk w Raciborzu z melodramatem „After 2”.

Więcej informacji i pełen repertuar znajdziecie tutaj. Bilety na seanse dostępne są na stronie Filmowa.net oraz w kasach kin po ich otwarciu. Seanse nadal będą odbywać się w reżimie sanitarnym. W kinie obowiązuje zachowanie dystansu, zasłanianie nosa i ust maseczką oraz limit 50% miejsc na widowni.

Kategoria: Wydarzenia