KAŚKA na raz, na otwarcie

czwartek 11 lutego 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 12 lutego 2021 - niedziela 14 lutego 2021
Już w piątek, 12 lutego wracamy przed ekrany ulubionych kin. Z tej okazji Silesia Film ma dla widzów niespodziankę: każdy, kto w weekend otwarcia (12-14 lutego) wybierze się do kina, otrzyma specjalną kartę „KAŚKA na raz”.

„KAŚKA na raz” to specjalny wariant znanego i lubianego przez widzów karnetu „KAŚKA”, czyli Karty Amatora Śląskich Kin Artystycznych, który od wielu lat można kupić w kasach kin studyjnych Silesia Film. Karta „KAŚKA na raz” uprawnia do zakupu – stacjonarnie lub poprzez stronę Filmowa.net – 1 biletu w cenie 13 zł na repertuarowy pokaz filmowy 2D w jednym z kin: Kinie Światowid w Katowicach, Kinie Kosmos w Katowicach, Kinoteatrze Rialto w Katowicach, Kinie Janosik w Żywcu lub w Kinie Bałtyk w Raciborzu. Karta jest ważna do 14 kwietnia 2021 r. „KAŚKĘ na raz” można zrealizować na seans w każdym kinie IF Silesia Film, niezależnie od tego, w którym kinie została wydana. Do wejścia na seans upoważniona jest osoba posiadająca bilet wraz z aktualną kartą.

Karta „KAŚKA na raz” będzie wydawana od piątku 12 lutego do niedzieli 14 lutego przy wejściu na salę kinową.

Kasy kin Silesia Film będą otwarte już w środę (10 lutego) i w czwartek (11 lutego) w godz. 12-18, można też kupić bilet online za pośrednictwem serwisu Filmowa.net.

Kategoria: Wydarzenia