„Dzień dobry wiosno” w Parku Śląskim

piątek 19 marca 2021
  • fot. archiwum zdjęć na Fb Parku Śląskiego
    fot. archiwum zdjęć na Fb Parku Śląskiego
Kiedy: 
  • niedziela 21 lutego 2021
Gdzie: Chorzów
Przed nami pierwszy kalendarzowy dzień wiosny. Jak ją powitać? Ciekawą propozycją są spacery z ogrodnikiem po Parku Śląskim. Miłośnicy przygód będą mogli zagrać w grę terenową. Nie zabraknie zagadek, łamigłówek i zadań zręcznościowych.

Z okazji pierwszego dnia wiosny Park Śląski przygotował kilka atrakcji.

Spacer z ogrodnikiem

Wspólnie z parkowym ogrodnikiem będzie można poszukać pierwszych oznak wiosny. Spacer rozpocznie się z pod budynku Fundacji Parku Śląskiego (przy Al. Gwiazd) w trzech turach o godz. 12, 13 i 14. Zgłoszenia przyjmowane są na maila: marketing@parkslaski.pl, w treści należy podać godzinę i ilość osób biorących udział w spacerze.

Pełna niespodzianek gra terenowa

Dla miłośników przygód przygotowano grę terenową z trasą wytyczoną po alejach Parku Śląskiego. Do rozwiązania będą łamigłówki, zagadki, zadania zręcznościowe. Wskazany spryt i kreatywność. Odbiór mapy, karty gry i start zabawy odbędzie się przy budynku Dyrekcji Parku Śląskiego (Al. Różana 2). Grać można indywidualnie lub w grupie (2-5 osób). Jeden z punktów zabawy będzie przygotowany przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego. Można wcześniej się zapisać wysyłając maila na adres: marketing@parkslaski.pl Gra odbędzie się w godz. 12-16.

„Dzień dobry wiosno” w Parku Śląskim odbędzie się 21 marca. Informację znajdziecie na stronie Parku Śląskiego.

Kategoria: Wydarzenia