Powracają filmowe popołudnia i warsztaty w kinie

piątek 12 lutego 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 12 lutego 2021 - czwartek 18 lutego 2021
Po długiej przerwie najmłodsi mogą zobaczyć na dużym ekranie bohaterów ulubionych bajek. Przygody z młodymi wikingami, Reksio, Kopciuszek – jest w czym wybierać. Dodatkową atrakcją będą inspirowane kinem niemym warsztaty ruchowe. Zerknijcie.

Kino Kosmos powraca z ulubionym cyklem najmłodszych widzów - „Filmowymi popołudniami dla dzieci”. 14 lutego o godz. 15 na dużym ekranie dzieciaki zobaczą zestaw polskich animacji m.in. „Reksio dobroczyńca”, „Opiekunowie zwierząt” czy „Pantofelek Kopciuszka”. Dodatkową atrakcją będą inspirowane kinem niemym warsztaty ruchowe „Emocje bez słów”, które odbędą się tuż po seansie. Warsztaty skierowane są do dzieci od 3. roku życia.

Przygoda z wikingami

Propozycje dla najmłodszych ma również Kino Janosik w Żywcu. W piątek i sobotę (12 i 13 lutego) pokaże film familijny „Halvdan – prawie wiking”. To pełna ciepła, humoru i szalonych przygód opowieść o przyjaźni Halvdana i Mei, którzy, mimo dzielących ich różnic, łączą siły, by rozwiązać zagadkę zaginionego topora. Przygody młodych wikingów będzie można zobaczyć również w raciborskim Bałtyku. 12 lutego na ekranie zagości animacja „Wiking i magiczny miecz”, będzie można ją oglądać codziennie, aż do czwartku (18 luty).

Bilety dostępne są w kasach kin oraz na stronie Filmowa.net. Seanse będą odbywać się w reżimie sanitarnym. W kinie obowiązuje zachowanie dystansu, zasłanianie nosa i ust maseczką oraz limit 50 proc. miejsc na widowni.

Kategoria: Wydarzenia