Zobacz najlepsze animacje Festiwalu O!PLA 2020

poniedziałek 1 marca 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 7 marca 2021
  • niedziela 14 marca 2021
Gdzie: Mysłowice
W ramach „Kina rodzinnego” będziecie mogli zobaczyć „Kicię Kocię”, „Agatkę i Breloczek” czy „Misia i Strażników Legend”. To najlepsze animacje filmowe Festiwalu O!PLA 2020. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program projekcji O!PLA w ramach „Kina rodzinnego” to najlepsze propozycje festiwalowe z 2020 roku. Animacje skierowane będą do dwóch grup odbiorców. Najmłodsi (przedszkolaki) na ekranie zobaczą: „Agatkę i Breloczek”, „Buźkę i Dzióbka: grzybobranie”, „Przytul mnie. Maraton”, „Sloth down”, „Kicia Kocia poznaje strażaka” oraz „Krecią robotę”. Dla nieco starszych (program wczesnoszkolny) przygotowano: „Galaxi taxi: Sok z akumulatora”, „Latający Miś i Strażnicy Legend”, „Przyjaciele wampira”, „He”, „Wtorek w poniedziałek”.

Projekcje będzie można zobaczyć 7 marca o godz. 15 (program dla przedszkolaków) i godz. 16 (program wczesnoszkolny) w Mysłowickim Ośrodku Kultury Brzezinka (ul. Laryska 5) oraz 14 marca o godz. 15 (program dla przedszkolaków) i godz. 16 (program wczesnoszkolny) w Mysłowickim Ośrodku Kultury Centrum (ul. Grunwaldzka 7). Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj. Wstęp wolny.

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną, na sali widowiskowej dostępna będzie połowa miejsc siedzących. Obowiązkowe zasłonięcie nosa i ust. Na miejscu dostępne będą także środki do dezynfekcji.

 

Kategoria: Wydarzenia