Weekend z kinem dla dzieci i dorosłych

piątek 26 lutego 2021
Kiedy: 
  • piątek 26 lutego 2021 - niedziela 28 lutego 2021
Gdzie: Katowice
Przedpremierowe hity, dokumenty o tematyce górskiej i kino dla najmłodszych widzów – tak zapowiada się weekend w katowickich kinach studyjnych. Na dzieci czeka zabawa podczas warsztatów muzyczno-rytmicznych.

Tradycyjnie już w niedzielę 28 lutego o godz. 15 w Kinie Kosmos najmłodsi będą mogli zobaczyć pokaz polskich animacji ze Studia Filmów Rysunkowych. Tematem przewodnim „Filmowego popołudnia dla dzieci” będą zimowe opowieści. Po seansie najmłodsi wezmą udział w warsztatach muzyczno-rytmicznych.

Kino dla dorosłych

Katowickie kina przygotowały również ofertę dla rodziców. Dla wszystkich spragnionych filmowych nowości w Kinie Kosmos pokazy przedpremierowe dwóch najgłośniejszych filmów ostatnich miesięcy. W piątek, sobotę i niedzielę (26-28 luty) na ekranie „Obiecująca. Młoda. Kobieta” Emerald Fennell (kadr z filmu na zdjęciu), a 27 lutego „Na rauszu” Thomasa Vinterberga. W Światowidzie  weekend z kinem dokumentalnym. Widzowie zobaczą m.in. „Lekcję miłości”, „Między nami”, „Helmut Newton. Piękno i bestia” czy też najnowszy dokument Pawła Wysoczańskiego „Jutro czeka nas długi dzień”. W Kinie Rialto projekcja dla miłośników tematyki górskiej - „Ściana cieni”. Film, który uwagę widza kieruje na cichych bohaterów himalajskich wypraw: Szerpów i ich rodziny.

To tylko niektóre propozycje filmowe, jakie katowickie kina studyjne przygotowały dla swoich widzów. Więcej informacji o premierach, nowościach i bieżącym repertuarze znajdziecie na stronie Filmowa.net oraz na stronach kin. Bilety do nabycia w kasach kin oraz tutaj.

Przypominamy, że seanse nadal odbywają się w reżimie sanitarnym. W kinie obowiązuje zachowanie dystansu, zasłanianie nosa i ust maseczką oraz limit 50% miejsc na widowni.

Kategoria: Wydarzenia