Rozwiąż zagadkę z Biurem detektywistycznym Lassego i Mai

czwartek 4 marca 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 7 marca 2021
Gdzie: Sosnowiec
Nieustraszeni detektywi znów w akcji. Tym razem Lasse i Maia staną przed trudnym zadaniem pojmania rabusia pociągów. Czy uda im się rozwikłać zagadkę, mimo że ich biuro zostaje zamknięte? O tym przekonacie się już w najbliższą niedzielę.

7 marca na ekranie Kina Muza premiera „Biura Detektywistycznego Lassego i Mai. Rabuś z pociągu”. Młodzi detektywi znów na tropie. Muszą rozwikłać zagadkę tajemniczych kradzieży. Niestety lokalna policja zamyka ich Biuro. Jednak to nie stoi na przeszkodzie w poszukiwaniu złodzieja pociągów. Zbierają dowody, analizują fakty, lecz podejrzanych robi się coraz więcej. Do miasteczka zbliża się kolejny transport dużej sumy pieniędzy. Czy rabuś znów się pojawi? Czy uda się przyłapać złoczyńcę na gorącym uczynku? Finał sprawy jak zwykle okaże się zaskakujący.

Seans w ramach „rodzinnego spotkania z Kinem Muza” odbędzie się 7 marca o godz. 11. Bilety w cenie 12 zł można kupić online lub w kasie biletowej Muzy oraz Energetycznym Centrum Kultury. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Muza mieści się przy ulicy Warszawskiej 2 w Sosnowcu.

 

Kategoria: Wydarzenia