Spacerownik teatralny - odwołany

wtorek 9 marca 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 20 marca 2021
Gdzie: Katowice
Co powiecie na rodzinny spacer pełen niespodzianek i twórczych zabaw ? Przed Wami ekscytująca wycieczka po Katowicach, podczas której zobaczycie, że teatr niejedno ma imię. Wydarzenie zostało odwołane.

„Spacerownik” to nietypowy spacer po teatralnych miejscach Katowic. Oryginalna i bardzo aktywna forma spędzenia czasu przygotowana jest dla dzieci od 6. roku życia wraz z opiekunami (rodzice, starsze rodzeństwo itp.). Podczas rodzinnej wędrówki, uczestnicy zobaczą, jak teatr może zadziwiać animacją lalek, interpretacją słowa, ekspresją ruchu, bogactwem dźwięków i znaków plastycznych. Podczas spaceru uczestnicy będą mieli do wykonania zadania angażujące zarówno dzieci, jak i dorosłych (dlatego należy zgłaszać się w parach/grupach).

Spacer odbędzie się 20 marca. Wystartuje o godz. 13 spod Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum" w Katowicach (ul. św. Jana 10). Czas wycieczki to około 90 min. Udział jest bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc: w kasie teatru tel. 32 2537779 lub mailowo - edukacja@ateneumteatr.pl (w treści e-maila należy podać liczbę uczestników oraz telefon kontaktowy). Uczestników obowiązuje zachowanie reżimu sanitarnego. Informację znajdziecie na stronie Ateneum.

Wydarzenie zostało odwołane.

Kategoria: Wydarzenia