Czarowanie na ekranie

czwartek 25 marca 2021
  • fot. archiwum zdjęć na Fb Piotra Szumnego
    fot. archiwum zdjęć na Fb Piotra Szumnego
  • fot. archiwum zdjęć na Fb Piotra Szumnego
    fot. archiwum zdjęć na Fb Piotra Szumnego
Kiedy: 
  • sobota 3 kwietnia 2021
Gdzie: Internet
Magia zagości w Waszym domu, a wszystko za sprawą iluzjonisty. Show odbędzie się on-line w czasie rzeczywistym dzięki czemu będziecie mieć bezpośredni kontakt z czarodziejem. Zapowiada się dobra zabawa dla całej rodziny. Liczba miejsc ograniczona.

W niezwykłym show wystąpi Piotr Szumny, który należy do ścisłej czołówki zawodowych polskich iluzjonistów. Pokaz odbędzie się w formie on-line, w czasie rzeczywistym przez komunikator Zoom. Widzowie zobaczą sztuczki prezentowane przy użyciu niewielkich przedmiotów, jak sztućce, serwetki, karty, pierścionki, monety. We własnym domu będzie można poczuć magię i świetnie się bawić.

Pokaz iluzji odbędzie się 3 kwietnia godz. 17. Obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: impresariat@becek.pl. W dniu show zostanie wysłany link, który będzie aktywowany 5 minut przed rozpoczęciem wydarzenia. Uczestnicy mogą wesprzeć kulturę kupując cegiełkę - 5 zł można wpłacać na stronie Bytomskiego Centrum Kultury. www.becek.pl Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia