Majówka na sportowo

piątek 30 kwietnia 2021
  • fot. archiwum zdjęć na Fb organizatora
    fot. archiwum zdjęć na Fb organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 2 maja 2021 - poniedziałek 3 maja 2021
Przez naukę zdalną dzieciaki spędzają dużo czasu przed komputerem. Dlatego warto pomyśleć o aktywnej majówce. Ruch na świeżym powietrzu, słońce i ścianka wspinaczkowa - to jedna z takich propozycji.

Sportowa majówka to propozycja Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej. W ramach wydarzenia swoich sił będzie można spróbować m.in. na ścianie wspinaczkowej w Parku Zielona. Zajęcia poprowadzą doświadczeni instruktorzy.

Wspinać będzie można się 2 i 3 maja. Zajęcia zostały podzielone na 4 dwugodzinne bloki, w których jednorazowo może uczestniczyć 25 osób (w godz. 10 – 11.55 i godz. 12.05-14). Ze względu na ograniczenia związane z Covid-19 na zajęcia obowiązują zapisy do piątku 30 kwietnia do godz. 12 pod adresem: wloski@op.pl. Jeden uczestnik może uczestniczyć tylko w jednym bloku (wówczas z zajęć skorzysta 100 osób). - Zalecamy wskazanie najbardziej dogodnego terminu i wskazanie terminów rezerwowych, gdyby nie było już miejsc) - informują organizatorzy. Osoby zapisane otrzymają potwierdzenie zwrotne e-mail, lub sms (należy wtedy podać nr tel.).

Park Zielona znajduje się przy ul. Letniej w Dąbrowie Górniczej.

Kategoria: Wydarzenia