Eublefary i drzewołazy niebieskie w Katowicach

czwartek 6 maja 2021
Kiedy: 
  • sobota 22 maja 2021 - niedziela 23 maja 2021
Gdzie: Katowice
Eublefary, ptaszniki, drzewołazy, żółwie, węże i wiele innych zwierząt z odległych zakątków świata będzie można zobaczyć w Spodku podczas giełdy terrarystycznej i akwarystycznej. W tym samym czasie odbędzie się Festiwal Kwiatów i Roślin.

W maju w katowickim Spodku zrobi się egzotycznie. Podczas giełdy terrarystycznej i akwarystycznej będzie można stanąć oko w oko z okazami zwierząt z różnych stron świata. Ptaszniki, jaszczurki, mięczaki, żółwie, pajęczaki, węże, skorpiony, gekony, kameleony, modliszki czy chrząszcze – zapewnią dreszczyk emocji. Impreza to okazja do porozmawiania o zwierzakach, jak również możliwość konsultacji weterynaryjnej. Dodatkowo będzie można zakupić akcesoria potrzebne do ich hodowli.

Giełda odbędzie się w godz. 10-18, 22-23 maja w Spodku w Katowicach. Bilety w cenie 10 zł – normalny, 5 zł- ulgowy będzie można zakupić w dniu imprezy. Dzieci do lat 5 wchodzą bezpłatnie. Dodatkowo w tym samym czasie w Spodku odbywać się będzie Festiwal Kwiatów i Roślin. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.
 

Kategoria: Wydarzenia