Reksio zaprasza na rower

poniedziałek 17 maja 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 6 czerwca 2021
Sympatyczny psiak z nart przesiada się na rower. Po raz pierwszy dzieciaki będą mogły powalczyć o Rowerowy Puchar Reksia. Do pokonania na dwóch kółkach będzie tor przeszkód oraz pump truck. W zawodach mogą wziąć udział również rowerki biegowe.

1. Rowerowy Puchar Reksia odbędzie się na bielskich Błoniach. Na terenie boiska zostanie ustawiony tor przeszkód dla najmłodszych i pump track dla starszych rowerzystów (roczniki 2006-2013). Reksiaki w wieku do 15 lat, z podziałem na roczniki i płeć, będą mieć do przejechania trasę przeznaczoną dla swojej grupy wiekowej dwukrotnie. Do klasyfikacji generalnej będzie liczony lepszy czas. Dzieci będą mogły wystartować na rowerkach zwykłych lub biegowych (roczniki 2014-2017). Dla najmłodszych uczestników (roczniki 2018 i młodsi) będzie wyznaczony specjalny tor. Trasy są łatwe i bezpieczne. Dla wszystkich rowerzystów przewidziane są pakiety startowe, a w nich: koszulka, medal pamiątkowy oraz numer startowy. Na najlepszych czekają puchary i nagrody.

Zawody odbędą się 6 czerwca w ośrodku BBOSiR na terenie Błoni w Bielsku-Białej. Organizatorzy zapewniają 300 miejsc startowych. Zapisy już trwają. Można ich dokonać za pomocą strony internetowej: www.pucharreksia.pl lub na miejscu w dniu zawodów, jeśli będą wolne miejsca. Opłata startowa to 60 zł.

Kategoria: Wydarzenia