Happening z gigantycznymi bańkami i planszówkami XXL

czwartek 20 maja 2021
Kiedy: 
  • czwartek 20 maja 2021 - czwartek 24 czerwca 2021
W maju i czerwcu, w każdy czwartek, dzieciaki będą mogły świetnie się bawić na świeżym powietrzu podczas happeningu animacyjnego. „Czwartkowe psoty” to bańki mydlane w różnych rozmiarach, gry planszowe XXL oraz świat origami.

„Czwartkowe psoty” to happening animacyjny zorganizowany przez Tarnogórskie Centrum Kultury. Co tydzień w czwartek najmłodsi będą mogli bawić się w plenerze. Na najbliższym spotkaniu atrakcją będą bańki mydlane. Duże, małe, a nawet w rozmiarze XXL, co kto woli. Odważni dadzą się zamknąć w mydlanej kuli. Uczestnicy wykonają również własne miniobręcze do puszczania baniek. Podczas kolejnych spotkań będzie można zagrać w gry planszowe XXL czy też nauczyć się składać origami.

Psocić będzie można w czwartki w godz. 17-18. W przypadku złej pogody wydarzenie zostanie odwołane. Najbliższe spotkanie odbędzie się 20 maja w TCK Opatowice (ul. Pastuszki 9). Wstęp wolny. Informację o wydarzeniu znajdziecie na stronie TCK Tarnowskie Góry.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Nauka jazdy na rowerze może sprawiać problemy (fot. sxc.hu)

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nauczyć swojej pociechy jazdy na rowerze, przygotowaliśmy ściągę - jak to zrobić szybko i bezboleśnie.
Swoim doświadczeniem podzielił się z nami Tymek Błaszczyk, trener klubu sportowego Alpino (www.alpino.pl).

Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze? 8 kroków do sukcesu