Odwiedź największy plac zabaw w okolicy

czwartek 20 maja 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 12 czerwca 2021
Tor wyścigowy Zygzaka, zamek księżniczki, sala zabaw króla Juliana, spiżarnia Kubusia Puchatka, trzecie piętro Hogwartu, stadion mistrzów Pokemon i wiele innych atrakcji – znajdziecie z okazji Dnia Dziecka na „Skałce”.

Na kilka dni przed kalendarzowym Dniem Dziecka OSiR Skałka w Świętochłowicach zamieni się w największy plac zabaw dla dzieci w okolicy. Bez względu na wiek każdy znajdzie coś dla siebie.

Alladyn, Puchatek a może Harry Potter

Na małych i dużych uczestników wydarzenia będzie czekać bajkowy plac zabaw. Jest w czym wybierać: sala zabaw Króla Juliana, magiczne życzenia Alladyna, latająca biblioteka, cyrk słonia Dumbo, boisko Tsubasy, jazda bez trzymanki, zamek księżniczki i wiele innych atrakcji. Wśród nich Koncert Laureatów XXV Konkursu Piosenki Przedszkolaka (godz. 16). Na scenie najmłodsi zaprezentują swoje wokalne umiejętności.

Impreza pierwotnie miała się odbyć 29 maja, ale ze względu na złe warunki atmosferyczne została przeniesiona na 12 czerwca w godz. 14-18 na terenie OsiR Skałka (Aleja Parkowa) w Świętochłowicach. Codziennie na stronie wydarzenia na Fb będą pojawiać się informacje o dodatkowych atrakcjach.

Kategoria: Wydarzenia