Festyn dla dzieci z klaunami i szczudlarzami

czwartek 27 maja 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 30 maja 2021
Gdzie: Nędza
Dzień Dziecka na wypasie: animacje i konkursy z Ciocią Klocią, warsztaty cyrkowe, malowanie mandali na kamieniach, szczudlarze, „Atak Clownów”, zawody strażackie. A także dmuchańce, brokatowe tatuaże i kolorowe warkoczyki.

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Nędzy (powiat raciborski) to mnóstwo atrakcji. Najmłodsi będą mogli bawić się z Ciocią Klocią, wziąć udział w warsztatach cyrkowych, malowania mandali, zobaczyć szczudlarzy czy pokaz break dance'u. Wisienką na torcie będzie spektakl komediowy „Atak Clownów” w wykonaniu Teatru Na Walizkach (godz. 16.30). Mali fani straży pożarnej również znajdą coś dla siebie – konkurencje, zabawy i zawody zorganizowane przez Ochotniczą Straż Pożarną w Nędzy. Ale to nie wszystko. Dzieciaki z pewnością ucieszą dmuchańce, malowanie buziek, kolorowe warkoczyki, brokatowe tatuaże.

Impreza odbędzie się 30 maja w godz. 15-18 na terenie GOSiRu w Nędzy (ul. Sportowa). W razie deszczu, burzy, animacje i spektakl odbędą się wewnątrz hali sportowej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na limit miejsc obowiązują wejściówki, które będzie można odebrać przed wejściem w dniu imprezy. Więcej o wydarzeniu przeczytacie na Fb Gminnego Centrum Kultury w Nędzy.

Kategoria: Wydarzenia