Na rolkach i wrotkach po płycie Spodka

czwartek 27 maja 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 30 maja 2021
Gdzie: Katowice
W niedzielę, 30 maja, w Spodku odbędzie się Disco Rolkowisko. Uczestnikom wydarzenia towarzyszyć będzie dobra muzyka, efekty świetlne, nie zabraknie szkółki jazdy na rolkach i konkursów z nagrodami.

Disco Rolkowisko odbędzie się na 2700 m2 powierzchni płyty Spodka. – Poprzednie spotkania miłośników rolek i wrotek w Spodku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, dlatego ponownie chcemy z naszymi partnerami, firmą Spokey i szkółką 4SKATER, udostępnić płytę Spodka do wspólnej sportowej zabawy, zachowując dystans i wszelkie wymogi sanitarne – mówi Marcin Stolarz, prezes PTWP Event Center. – Po raz pierwszy wykorzystany zostanie także nowy telebim wiszący pod kopułą Spodka. Wyświetlimy na nim wizualizacje, które wzmocnią odbiór muzyki w wyjątkowej przestrzeni naszej hali – dodaje.

Spodek zaprasza fanów jazdy na rolkach i wrotkach w niedzielę, 30 maja. Pierwsza sesja odbędzie się w godz. 16-18, przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi w wieku od 5 do 12 lat. Druga - w godz. 19-22 – bez ograniczeń wiekowych.

Liczba miejsc jest ograniczona (150 osób na każdą sesję).

Bilety na Disco Rolkowisko w cenach 15 zł – ulgowy, 25 zł – normalny i 60 zł - rodzinny (2+2) nabyć można on-line oraz w kasach biletowych Spodka w dniu wydarzenia.

Więcej szczegółów znajduje się na Fb oraz na stronie organizatora

Kategoria: Wydarzenia