Gdzie jest szpieg?

poniedziałek 31 maja 2021
Kiedy: 
  • wtorek 1 czerwca 2021
To tytuł gry plenerowej, którą będzie można zagrać w Dzień Dziecka. Przygoda na szlaku bajkowych rzeźb to świetna zabawa z Bolekiem i Lolekiem, Reksiem, Pampalinim i Smokiem Wawelskim.

W zabawie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Zasady gry są proste. Na uczestników czeka spacer szlakiem rzeźb bajkowych w Bielsku-Białej. Start zaplanowano w Miejskim Centrum Informacji Turystycznej (przy pl. Ratuszowym 4), gdzie będzie można odebrać karty gry (od godz. 16). Na karcie znajdować się będzie opis zmagań, mapka oraz pola do zbierania pieczątek. Będą także pola na pieczątki liter, które stworzą hasło stanowiące odpowiedź na przewodnie pytanie zabawy - „gdzie jest szpieg?”. Przy każdej z rzeźb będzie czekać animator. Po zebraniu wszystkich pieczątek gracze poznają informację, gdzie schował się bohater zabawy. Osoby, które ukończą grę otrzymają dyplomy i nagrodę.

W grze będzie można wziąć udział 1 czerwca w godz. 16-19. Zabawa odbędzie się w ramach obchodów 70-lecia połączenia Bielska i Białej. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.
 

Kategoria: Wydarzenia