Piracka wystawa Playmobil

wtorek 1 czerwca 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 7 czerwca 2021 - sobota 19 czerwca 2021
Gdzie: Bytom
Wystawa Playmobil to wielki statek, który będzie można zwiedzić i zajrzeć w każdy jego zakamarek, latarnia morska, pirackie więzienie, skrzynia skarbów, a także ulubione postacie w rozmiarze XXL. Nie zabraknie okazji do śmiesznych fotek.

W Centrum Handlowym Atrium Plejada zakotwiczy piracki statek Playmobil z drogocennym skarbem. Miłośnicy klocków będą mogli go zwiedzić i zajrzeć w każdy jego zakamarek. Wystawa to również postacie w rozmiarze XXL i wspaniała scenografia.

Ahoj piraci! Przygoda czeka

Przed wejściem do centrum, gości przywita 7-metrowa dmuchana figura prosto z filmu „Playmobil The Movie”. Na wystawie na najmłodszych piratów będzie czekać wielki statek. Okręt został wyposażony w bocianie gniazdo, armatę, kompas, a także pokoik kapitański z mapami ukrytych skarbów. Dodatkowo w podświetlonej części statku będzie można obejrzeć oryginalne pirackie zestawy klocków. Dzieci zobaczą również latarnię morską, pirackie więzienie, skrzynie skarbów, piracką beczkę oraz tajną siedzibę piratów. Na miłośników zabawnych fotek czekają średniowieczne dyby, w których najodważniejsi będą mogli zrobić sobie zdjęcia. Całej ekspozycji towarzyszyć będą półtorametrowej wysokości figury sympatycznych postaci ze świata Playmobil.

Wystawę będzie można zobaczyć od 7 do 19 czerwca w Centrum Handlowym Atrium Plejada (Al. Jana N. Jeziorańskiego 25) w Bytomiu. Informację znajdziecie na stronie centrum.

Kategoria: Wydarzenia