Mamo zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

wtorek 8 czerwca 2021
Kiedy: 
  • środa 9 czerwca 2021
Wzmocnienie pewności siebie, poczucia bezpieczeństwa oraz skuteczna obrona przed atakiem napastnika – tego wszystkiego panie nauczą się podczas bezpłatnego kursu samoobrony. Trwają zapisy, liczba miejsc jest ograniczona.

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet rozpocznie się 9 czerwca w Rudzie Śląskiej. Zapisy na szkolenie rozpoczęły się już 7 czerwca.

Poczuj się bezpiecznie

Kurs to sześć spotkań, dzięki którym uczestniczki dowiedzą się m.in. jak przyjąć bezpieczną pozycję walki czy też jak bezpiecznie upadać. - Chcielibyśmy, żeby wszystkie panie nauczyły się konkretnych technik samoobrony, wzmocniły pewność siebie i potrafiły skutecznie obronić przed atakiem napastnika, a także, aby umiejętności, które zdobyły podczas zajęć, pozwoliły im poczuć się po prostu bezpiecznie - mówi Roman Dymek, jeden z instruktorów.

Zapisy już ruszyły

Pierwsze zajęcia odbędą się w środę (9 czerwca) w godz. od 16.30 do 18 w sali treningowej Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate (ul. Ratowników 2). Pozostałe pięć spotkań odbędzie się: 11, 14, 16, 18 i 21 czerwca, w tych samych godzinach. Zajęcia poprowadzą trzej instruktorzy klubu, którzy na co dzień pracują w służbach miejskich. Zapisy przyjmowane są do 8 czerwca do godz. 16. Wystarczy wysłać maila na adres: media@ruda-sl.pl, zadzwonić pod numerem tel. 32 342 36 06 lub zgłosić się osobiście do Wydziału Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta (pokój 325) w Urzędzie Miasta. Uczestniczki muszą być pełnoletnie. Do ćwiczeń potrzebny jest wygodny strój oraz skarpetki (na sali nie ma możliwości ćwiczenia w obuwiu). O uczestnictwie w zajęciach zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Kategoria: Wydarzenia