Wakacyjna przygoda z angielskim

wtorek 15 czerwca 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 5 lipca 2021 - piątek 27 sierpnia 2021
Gdzie: Chorzów
To ostatni dzwonek na organizację czasu wolnego naszych pociech w wakacje. Co powiecie na półkolonie z językiem angielskim? Codziennie na dzieci czekać będzie nowa przygoda, eksperymenty i świetna zabawa. Ruszyły zapisy.

Summer Adventure w Centrum Helen Doron w Chorzowie to tydzień fantastycznej zabawy z językiem angielskim. Codziennie przez 6 godzin będą odbywać się intensywne warsztaty językowe. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, jak eksperymenty, gry i zabawy, zajęcia kulinarne, artystyczne czy zabawa na świeżym powietrzu. Półkolonie będą prowadzone w małych grupach (dostosowanych do wieku dzieci) przez wykwalifikowaną kadrę lektorów.

Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku 5-12 lat. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel. 607 31 32 66 lub on-line. Koszt turnusu to 1150 zł. Cena obejmuje opiekę w godz. 8-16. Terminy turnusów to: 5-9 lipca, 12-16 lipca, 19-23 lipca, 26-30 lipca, 2-6 sierpnia, 9-13 sierpnia, 16-20 sierpnia, 23-27 sierpnia. Informację o półkoloniach znajdziecie na profilu na FB Centrum Helen Doron Chorzów. Centrum Helen Doron mieści się przy ul. Mościckiego 21 w Chorzowie.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Nauka jazdy na rowerze może sprawiać problemy (fot. sxc.hu)

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze nauczyć swojej pociechy jazdy na rowerze, przygotowaliśmy ściągę - jak to zrobić szybko i bezboleśnie.
Swoim doświadczeniem podzielił się z nami Tymek Błaszczyk, trener klubu sportowego Alpino (www.alpino.pl).

Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze? 8 kroków do sukcesu