Pomysł na kreatywne wakacje

środa 23 czerwca 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 28 czerwca 2021 - piątek 13 sierpnia 2021
Gdzie: Gliwice
Letnia Akademia Twórczości to świetna zabawa ze specjalnie opracowanymi modelami LEGO We Do i Spike Prime do konstruowania i programowania. Dzieci wezmą udział również w warsztatach pamięci, językowych czy treningach kreatywności.

To już druga edycja Letniej Akademii Twórczości Mnemo Experts & Forum Holiday Camp. Fantastyczną zabawę zapewnią klocki LEGO We Do i Spike Prime.

Robotyka, angielski i kreatywna zabawa

Uczestnicy wezmą udział m.in. w zajęciach z LEGO Robotyki, warsztatach efektywnej nauki (neuroedukacja), pamięci, językowych. Akademia to również okazja do wprowadzenia dzieci w świat kreatywnej nauki i zabawy. Nie zabraknie swobodnych zajęć z budowania klockami. Zajęcia (2 sesje półtoragodzinne i przerwa) będą składać się z 2 rodzajów aktywności: warsztatów z udziałem robotów LEGO i zajęć z cyklu Projekt Neuroedukacja.

Letnia Akademia Twórczości odbędzie się Centrum Handlowym FORUM (Scena Forum, poziom 2). W ramach projektu odbędą się trzy turnusy warsztatów (dwie sesje zajęć każdego dnia): 28 czerwca-2 lipca (godz. 9-13), 5-9 lipca (godz. 16-20) i 9-13 sierpnia (godz. 9-13). Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat. Ze względu na bezpieczeństwo sanitarne maksymalna liczba uczestników w grupie wynosi 9 osób. Rozpoczęły się zapisy, które przyjmuje obsługa punktu informacyjnego CH FORUM (tel. 32 335 73 00). Informację znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia