Piracka przygoda w kinach

czwartek 24 czerwca 2021
  • fot. mat. kina Helios
    fot. mat. kina Helios
Kiedy: 
  • piątek 25 czerwca 2021 - czwartek 1 lipca 2021
Premiera na dużym ekranie animacji dla całej rodziny. Morskie przygody Palucha i Weroniki z pewnością wprowadzą Was w wakacyjny nastrój. Kto zdobędzie skarb – magiczny diament, Kapitan Szblozęby, a może zły Książę Dżungli Maga Khan? Zobaczcie.

Kapitan Szablozęby i zły Książę Dżungli Maga Khan pragną posiąść Magiczny Diament, czyli szlachetny kamień spełniający każde życzenie. W pogoni za skarbem Szablozęby porywa chłopca zwanego Paluchem. Na pomoc przychodzi mu jego najlepsza przyjaciółka Weronika. Wspólnie przeżywają mnóstwo niesamowitych przygód. Jak zakończy się piracka przygoda? O tym przekonacie się w kinach Helios.

Premiera filmu pt. "Kapitan Szablozębny i Magiczny Diament" odbędzie się 25 czerwca. Przygotowano promocyjne ceny biletów. Poza Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w cenie 14,90 zł, w pozostałych dniach czeka na Was najnowsza oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz", w ramach której najkorzystniejsze ceny biletów są dostępne na co najmniej 3 dni przed planowanym przez Was seansem. Na Śląsku kina Helios znajdziecie w: Bielsku-Białej (ul. Mostowa 5), Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Sosnowcu (ul. Modrzejewska 32B) i w Żorach (ul. Katowicka 10).

Kategoria: Wydarzenia