Rodzinny rajd w Beskidach

piątek 25 czerwca 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 3 lipca 2021
Gdzie: Szczyrk
Do wyboru są dwie trasy, jedna z nich dla dzieci. Wśród atrakcji: pieczenie kiełbasek, przejazd zaprzęgiem konnym, góralska muzyka, pokazy rękodzieła ludowego czy też ratownictwa górskiego. Obowiązują zapisy, zerknijcie.

Rajd górali „Spotkanie na Groniu” to świetna okazja do aktywnego dnia w Beskidach. Do wybory będą dwie trasy: łatwa (rekomendowana dla dzieci) i średnia.

Sztuka ludowa, góry i przejażdżka

Start i meta będą zlokalizowane w Amfiteatrze Skalite. Uczestnicy będą pod opieką przewodnika. Rajd to m.in. przeprawa mostem linowym, spotkanie z twórcą piszczałek pasterskich, rzeźby ludowe, pokaz ratownictwa górskiego, przejażdżka zaprzęgiem konnym, górskie wędrówki i pieczenie kiełbasek. Dla zapisanych uczestników wszystkie atrakcje są darmowe.
Zapisy

Obowiązują zapisy do 28 czerwca. W karcie zaznaczamy rodzaj trasy (łatwa, średnia) i jedną z godzin startowych (godz. 9, 10, 11 lub 12). Na każdą godzinę i trasę obowiązuje limit 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnioną kartę  zgłoszenia można złożyć w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury Promocji i Informacji im. J. Więzika w Szczyrku (ul. Beskidzka 106) lub przesyłając zdjęcie/skan wypełnionej karty na adres mailowy: m.kurowski@kultura.szczyrk.pl (w treści maila musi być zawarta zgoda na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich i mojego dziecka zawartych w dokumentach dla potrzeb niezbędnych do organizacji rajdu oraz w celu archiwizacyjnym”).

Rajd odbędzie się 3 lipca w Szczyrku. Kartę zgłoszenia i szczegółowy plan rajdu znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia